All 5 modelsBezpečnostní mlha je chytrá volba

 

Pokud hledáte ekonomické řešení zabezpečení, které poskytuje nejvyšší možnou ochranu proti krádežím, pak byste měli pokračovat ve čtení.


Jediný způsob, jak chránit Vaše cennosti s okamžitým efektem, je s bezopečnostní mlhou, která je jako doplněk k Vašemu současnému alarmu.

 
 Kvalita a spolehlivost jsou dva důležité argumenty pro výběr PROTECT.

Přečtěte si více o našich produktech FOQUS, QUMULUS, PROTECT 600i,
PROTECT 1100i a PROTECT 2200i

 

Produkt pro každé využitíSupermarkets protect alcohol and cigarettes

Bezpečnostní mlha je ochrana vhodná pro všechny typy a velikosti prostorů. S mlžným dělem, vytvářejícím bezpečnostní mlhu, můžete chránit Váš majetek umístěný v malé místnosti, v suterénu, bytě, v kanceláři, skladu, velké hale nebo v celém supermarketu. Při výběru mlžného děla si musíte položit otázku, kolik pokojů a kolik cenností chcete chránit bezpečnostní mlhou, a jak se ve Vámi požadovaném prostoru má mlha rychle rozšířit.


Kombinací našich pěti různých modelů můžete individuálně zabezpečit daný prostor. 

  
Pokud ještě nemáte instalovaný žádný bezpečnostní systém, nebo máte majetek střežen pouze bezpečnostním alarmem, kontaktujte nás pro BEZPLATNOU ukázku a návrh zabezpečení s použitím bezpečnostní mlhy PROTECT.

 
Telefon: 724 796 595 - Odeslat E-MAIL 

 

Naše mlhová děla mají mnoho společných rysů

S pěti druhy děl, vytvářejících bezpečnostní mlhu v našem výrobním programu, je jednoduché vybrat ten správný produkt pro Vaše konkrétní potřeby. Mlhová děla se od sebe liší pouze ve velikosti. 


Přečtěte si o nejdůležitějších společných rysech. Klikněte zde


Přečtěte si více o jednotlivých mlhových dělech. Klikněte zde

 

Cílem stroboskopového světla a sirény je ještě zdůraznit účinek bezpečnostní mlhy na zloděje

PROTECT Security Strobe

PROTECT Security Strobe ™ je výkonné vysokorychlostní blikající ostré světlo, které v kombinaci s vypuštěnou bezpečnostní mlhou vytváří pro zloděje naprostý chaos a dezorientaci. Světlo strobe je vysoce účinný doplněk do Vašeho bezpečnostního systému.


 
Přečtěte si více o stroboskopech, o jejich ochraně a bezpečnosti. Zde

 

Security Sounder - horizontalSiréna je diskrétním, ale velmi účinným ochranným zařízením, které, zvláště pak v kombinaci s mlhovým dělem PROTECT a PROTECT Security Strobe™, poskytuje maximální ochranu proti vloupání.

Přečtěte si více o PROTECT Security Sounder™. Klikněte zde 

PROTECT 2200 black, nozzlePROTECT cannon black logoPROTECT fog cannon in police lightsFOQUS by PROTECT – Security fog protection for small spacesPROTECT 1100 white

Demo pic

 

Objednejte si demonstraci zamlžovacího systému zdarma

Vyplňte formulář a odešlete