PoŘIĎTE si bezpečnostní mlhu - zastaví zloděje během několika sekund 

 

Nemáme zájem o vytvoření vojenského opevnění, ale chceme efektivně zastavit zloděje a chránit Váš majetek. Náš mlhový systém je pro zloděje obrovskou překážkou a brání jim tak ukrást v podstatě cokoliv. 


ilustrace_s_bez_protectVýhody bezpečnostní mlhy 

Nejdůležitějším aspektem bezpečnostní mlhy je, že tento bezpečnostní systém, na rozdíl od jiných typů zabezpečovacích zařízení, okamžitě zakrývá Váš majetek v husté mlze. Zde platí, že co zloději nevidí, nemohou ukrást!

 

Útěk zloděje 

Je zjištěno, že k vloupání do objektu dojde v časovém horizontu 2-8 minut, ve kterém je zloděj schopný opustit místo i s Vašimi cennostmi, ještě před příjezdem bezpečnostních agentur nebo Policie. Bezpečnostní mlha donutí zloděje opustit prostor během několika sekund, avšak s prázdnýma rukama, nebo dokáže, ve spojení se silnými údery stroboskopu, zloděje paralyzovat a dezorientovat, a je tak velká šance, že bude zadržen.  

 

Přečtěte si více o výhodách ochrany bezpecnostní mlhou. Klikněte zde


 

Důsledky vloupání

 

Burglar

Vždy budou existovat zločinci, kteří se budou snažit vzít si to, co není jejich. Statistiky jasně ukazují, že každý člověk v zemi může alespoň jednou ve svém životě očekávat, že bude vykraden. Tak proč čekat na to, až se to stane právě Vám?!

Možná již máte instalovaný poplašný systém, ale jak všichni víme, je to jen upozornění pro majitele, který se pravděpodobně nachází daleko od místa, kde vloupání probíhá. Naproti tomu, kamerový systém zloděje pouze nahraje a záznam uchová. V dnešní době je zabezpečovací zařízení základním bezpečnostním nástrojem, ale ve srovnání se stupňující se agresivitou zlodějů, již nedostačující. Bezpečnostní mlha je rozhodujícím faktorem, zda zloděj je nebo není úspěšný.

Musíte přelstít zloděje a mít lepší bezpečnostní řešení než Váš soused. Bezpečnostní mlha je Vaše tajná zbraň.

Přečtěte si více o nepříjemných následcích vloupání. Klikněte zde


 Proč si vybrat právě PROTECT ?

Hlavním důvodem, proč byste si měli vybrat firmu PROTECT je to, že i velké a mezinárodní firmy po celém světě již tak učinily. Jedná se o výhradně dánskou společnost, která vyrábí vysoce kvalitní výrobky se skandinávským designem. Produkt, který dobývá trh v podobě zcela tichého mlžného děla s pulsními funkcemi a dlouhou životností baterie v anti-sabotážní ocelové skříni, je speciálně navrhnut právě pro Vás. Z těchto důvodů byste měli koupit bezpečnostní mlžné dělo s označením PROTECT. Naše firma PROTECT vyhrála i celou řadu ocenění, mj. je držitelem ceny za nejlepší bezpečnostní produkt roku 2008 (Sicurezza, Itálie).


Bezpečnostní mlha v podobě mlhového kanónu je světovým lídrem v mlžné ochraně. Jsme jediná společnost držící certifikát splňující britské a evropské normy EN-50131-8.

Všechny tyto důvody vedou k závěru, že nejlepší a nejspolehlivější volba, jak chránit veškerý Váš majetek, je bezpečnostní mlha firmy PROTECT.

 

Přečtěte si více o jedinečných výhodách firmy PROTECT. Klikněte zde!

Video

Demo pic

 

Objednejte si demonstraci zamlžovacího systému zdarma

Vyplňte formulář a odešlete